News

MySushi в Viru

MySushi открыл свои двери семь лет назад и на сегодняшний день превратился в над ежную сеть ресторанов. Вы можете найти нас в Таллинне везде, начиная с Мустамяе, заканчивая Виймси.

В широком ассортименте MySushi каждый посетитель может найти суши, которые ему нравятся, приготовленные из самых свежих ингредиентов и по лучшим ценам!

MySushi Viru Keskus

MySushi avas uksed juba seitse aastat tagasi ning on tänaseks kasvanud usaldusväärseks restoranide ketiks. Meid on võimalik leida kõikjal Tallinnas – Mustamäelt Viimsini.

MySushi laialdasest tootevalikust saab iga külastaja leida endale meelepärase, kõige värskemast toorainest valmistatud ning parimate hindadega sushi!

MySushi Kinkekaart

Kinkekaarte saab nüüd osta kõikides MySushi restoranides, minimaalne kaardisumma on 20 eurot ja maksimaalne sõltub ainult teie soovidest.
Kinkekaart on suurepärane kingitus kõige pühendunumatele MySushi fännidele.
Kinkekaardi üksikasjaliku info leiate siit:
https://www.mysushi.ee/kinkekaart

Vesipiibud Stockmannis

Kallid sõbrad!
Tuletame Teile meelde, et Stockmanni terassil saab mõnusasti aega veeta javesipiipu teha!
Meil on linna parim vaade ja parimad vesipiibud!
Ootame Teid külla!

Vanad kinkekaardid

Vanad kinkekaardid, mis on ostetud aastal 2018, ei kehti. Kōikide küsimuste korral palun kirjutada kontor@mysushi.ee kinkekaardi pildiga. Hetkel kehtivad ainult elektroonilisel kujul kinkekaardid.

Uue restorani Viimsis!

Jõulud on imede ja kinkide aeg ning ka meil on Teile omalt poolt kingitus üle anda. Nimelt, avasime täna meie uue restorani Viimsis! Ootame Teid külla, et koos sellest rõõmu tunda ja sushit nautida!

Imelist pühadeaega
MySushi